OTG-ART MOTORYZACJA - PSYCHOLOGIA - SZTUKA Bądź lepszą wersją samego siebie …fuj

Bądź lepszą wersją samego siebie …fuj

0

Moim zdaniem   do depresji  albo przynajmniej  sporego obniżenia   nastroju , przyczynia się   oglądanie  reklam .  I to  aktywne   / w poszukiwaniu  wskazówek , co nabyć  /  jak i to pasywne ,   z pozoru nie ingerujące w nasze wybory  , wszak to tylko przerywnik programu który lubimy .

A rezultat ….masakra psychiki . Porównujemy się    bezwiednie  , zaczynamy  oceniać . Już wiemy że  mamy  gorszy samochód   , gorszą sylwetkę   a naszego  dziecka  zabawka  nie potrafi latać jak ta  z reklamy . To akurat  możemy zwalić na dziecko ,  bo wszystko psuje 🙂

A ile mamy zadań do zrobienia : usunąć zmarszczki  , ubezpieczyć się , dać kotu to co najlepsze , zaprowadzić męża do lekarza , stylizować swój zarost   ,    w sumie   ” być lepszą wersją samego siebie  ”

BYĆ LEPSZYM  OD ORYGINAŁU  !!!   Ale przecież wiemy  , że   w  99%  nie jest to możliwe , ba nie jest to wskazane  bo nie ma  jak to co  znamy i do czego się przyzwyczailiśmy  się  , jako do kanonu  danej  estetyki.

Tak wiec  odpuszczamy   i  zostańmy pierwsza wersją samego siebie    .  Proszę

A na koniec przewrotnie przyznam  że czasami ,  bardzo rzadko  ale zdarza się trafić na coś  co można opatrzeć  komentarzem  … ”  to lepsze  od  oryginału ”

Ja trafiłem  na  coś  takiego  , sami oceńcie i   dajcie znać

niestety nie znalazłem tego w sieci  może ktoś  znajdzie  ….a  chodzi o

Kinga Preis  ” do łezki łezka ” z filmu #Wszystko gra

dla mnie rewelacja !!!

BTW

swoją droga  to też test czy  czytacie teksty do końca  🙂

 

 

Podziel się z nami Swoją opinią:
Pokaż więcej podobnych wpisów.