Kobiety górą

0

Właśnie wczoraj rozmawiając z jedną z pacjentek o kobiecej  , postępującej supremacji , dowiedziałem się od niej , że jej koleżanka wybiera się w podróż dookoła świata . Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego , tym bardziej ze koleżanka została określona jako młoda , energiczna i gotowa na wszystko . Drążąc temat okazało się ze faktycznie jest to zaledwie 76 letnia dziewczyna , o historii życia której mógłby pozazdrościć pułk kawalerii przedwojennej skrzyżowany z najbardziej rozbawioną artystyczną bohemą .

Dodam  że osoba ta jest dobrze ustosunkowana i potrafi ogarnąć marności materialne tego świata w sposób pozwalający na realizowanie pasji życia . Kobiety  górą  … !!!

Ale idziemy dalej .

Podejrzewać  by wiec można, że wspomniana podróż odbędzie na luksusowym jachcie w vipowskich przedziałach samolotów , wszelakiej maści orient i western ekspresach …

Ale nie !  I tu zaczyna się historia .  Otóż okazuje się ze owa Panna H …. bo właśnie o niej mowa w podróż wybiera się ponad 70 letnim samochodem marki HUDSON z 1930 roku . To bardzo rzadki i nie spotykany model .

I teraz słuchajcie  trzymajcie  się mocno fotela : W mojej kolekcji jest tez HUSDSON Identyczny z tym który pojedzie wspomniana dzielna  młoda pani  . Być może kiedyś te pojazdy stały , w fabryce , salonie . Może prowadziły jakiś intymny dialog . Może rozstając się padło zdanie „ wiesz co spotkajmy się za 70 lat . Coś mi mówi ze będę wtedy w znakomitej szczytowej formie „

Kobiety  ..realizujcie swoje marzenia w każdym wymiarze . Ja wyobrażę   sobie świat kiedy też  opanujecie tzw  polityczną scenę i  faceci będą prosić o parytety .

Wtedy na pewno będzie  lepiej trzymam kciuki   za Was i za „podróże dookoła świata ”

Podziel się z nami Swoją opinią:
Pokaż więcej podobnych wpisów.