OTG-ART MOTORYZACJA - PSYCHOLOGIA - SZTUKA O mojej małej ojczyźnie z zaproszeniem do teatru

O mojej małej ojczyźnie z zaproszeniem do teatru

0

Mieszkając w Piotrowicach / dzielnica Katowic / , obserwuję , jak zmienia się otoczenie urbanistyczne i społeczne . Z satysfakcją myślę o tym , że nasza mała ojczyzna wciąż stanowi jednolity organizm , podzielony na osiedla czy siedliska , ale jednak otwierający się nawzajem na siebie. To wielka zasługa tych którzy tą idee realizują , tworząc układ dynamiczny ale przyjazny .

To tez zasługa mieszkańców : tych z najstarszą historią , jak i tych którzy pojawili się w latach 70 oraz i tych , którzy współtworzą tą niezwykła atmosferę dzisiaj.

Dzielnica Piotrowice wiele zawdzięcza temu , że kolejne osiedla , nie wydzielają się i nie alienują . To modelowe działanie , nasuwa skojarzenie z ideą giszowieckiego osiedla z uwzględnieniem zmieniających się czasów i wymagań .

Wszyscy mamy sobie wiele do dania . Mamy ogromny potencjał społeczny , intelektualny a przedsiębiorczość naszych mieszkańców może być powodem do dumy . Powstają kolejne sklepy , kawiarnie , restauracje oraz inne atrakcje . Powoli tworzymy lokalny klimat którego zazdroszczą nam inne dzielnice .

Ze swojej strony chce tylko wspomnieć i zarekomendować  TEATR OLD TIMERS GARAGE który reprezentuję i do odwiedzin  którego zapraszam ,  miłośników  teatru z całej Polski.

OLD TIMERS GARAGE mieści się w budynku dawnego kina które to dla najstarszych mieszkańców kojarzy się z nazwa PALAST / do 1939/ a potem PIAST / po 1945 /

Zapraszam wiec do starego kina . Warto wiedzieć , że było ono jednym z pierwszych w obrębie Katowic . Teraz kiedy w tym budynku mieści się TEATR OLD TIMERS GARAGE jako gospodarz tego miejsca , chętnie wracam do korzeni i dlatego można u nas zobaczyć stare projektory , postery kinowe i inne pamiątki filmowe ale najbardziej znany jest OLD TIMERS GARAGE z tego , że można tu zwiedzać rotacyjną wystawą zabytkowych samochodów . Miejsce to stało się już kultowym . To jedyna taka instytucja , gdzie cztery razy w tygodniu organizowane są koncerty oraz spektakle teatralne na najwyższym poziomie . Oczywiście w OLD TIMERS GARAGE działa również pub w którym warto spędzić czas , w otoczeniu niezwykłych przedmiotów , racząc się kawą i znakomitymi drinkami .

Ostatnio w naszej strukturze działa lodziarnia której wyroby oparte w 100% o naturalne składniki robią prawdziwą furorę również poza naszym osiedlem.

Nigdzie indziej nie znajdziecie oryginalnego samochodu Delorean , znanego z filmu „Powrót do przyszłości „ w towarzystwie Pontiaca należącego kiedyś do Jana Kiepury.

A tuż obok stoi zaparkowany jedyny w Polsce sportowy Ford speedster który w przyszłym roku będzie miał już 100 lat .

W TEATRZE OLD TIMERS GARAGE czeka wiele niespodzianek . Jedną z nich jest to , że właśnie tutaj jest grany jedyny na świecie samochodowy musical pod tytułem „BRICKLIN – samochodowa fantazja „.To pierwsza europejska realizacja tego musicalu który do tej pory był grany jedynie w Kanadzie .

W obsadzie natkniemy się na znanych aktorów którzy w brawurowy sposób

skupiają uwagę widza od początku po ostatnią nutkę musicalu .

Godny polecenia jest również , grany z wielkim powodzeniem od lat spektakl „HALO PENIS „ To znakomita komedia , mistrzowsko zagrana w żywym tempie , która bez przerwy wywołuje szczery śmiech widzów . Kolejny hit to znakomita „ZONA DO ADOPCJI „ w świetnej obsadzie / JAKUB WONS , MAREK PITUCH , PATRYCJA SZCZEPANOWSKA , OLGA BORYS . W ostatnim sezonie do naszego zespołu dołączyła ANNA MUCHA w spektaklu Sławomira Mrożka „ LETNI DZIEŃ „

Od września czeka nas prawdziwa powódz niespodzianek na scenie teatralnej , muzycznej

a nawet zaczniemy czarować ale o tym na razie………. szaaaaa .

Tak więc TEATR OLD TIMERS GARAGE zaprasza

www.old-timers.pl

Podziel się z nami Swoją opinią:
Pokaż więcej podobnych wpisów.