O nas

OLD TIMERS GARAGE to przestrzeń gdzie przenikają się trzy obszary zainteresowań ludzi zaangażowanych w tworzenie tego miejsca.

Są to: SZTUKA, PSYCHOLOGIA, MOTORYZACJA

Pozornie jest to dalekie to zestawienie zainteresowań, ale jak się okazuje i będzie jasne dla każdego kto zacznie z nami„ podróżować„ wirtualnie czy również realnie, że wcale tak nie jest.

Wszystkie te obszary przenikają się wzajemnie , napędzają i inspirują o czym nasi obserwatorzy bloga szybko się przekonają.

W naszym blogu; OLD TIMERS GARAGE ART, będziemy zajmować się tym, co na bieżąco dzieje się w teatrze, czyli SZTUKĄ, koncertami i spektaklami. Będziemy w relacji z naszymi odbiorcami, będziemy konsultować, dyskutować, planować i marzyć… mamy nadzieję wspólnie z Wami.

W nurcie PSYCHOLOGIA obszarem naszego zainteresowania będzie twórca i widz oraz ich relacje. Tak wiele się dzieje kiedy następuje ta magiczna chwila, kiedy ktoś dzieli się swoim talentem z widzami, że gwarantuje wiele ciekawych obserwacji, ale również anegdot i po prostu opisów przygód które co rusz u nas w OLD TIMERS GARAGE się wydarzają.

MOTORYZACJA a szczególnie ta zabytkowa to szczególnie ulubiona przez nas dziedzina bo mamy w tym obszarze bardzo duże doświadczenia, osiągnięcia i chętnie dzielimy się tym z wszystkimi innymi szalonymi ludzmi. Oprócz restaurowania zabytków tworzymy też wiele przedmiotów które inspirowane są samochodami. Nasz styl jest rozpoznawalny i wykonaliśmy już parę kompleksowych realizacji designu wnętrz tak mieszkalnych jak i użytkowych, ale również można u nas zamówić sobie pojedyńcze przedmioty a nawet być ich pomysłodawcami.

W blogu będziemy wiec też pokazywać nasze produkty ale również przedstawimy ludzi którzy je wykonują i projektują a wszystko rozpoczynamy od opowieści wprowadząjącej, której kolejne odcinki będą realizacją pomyslu na nasz blog. Czekamy tez na wasze pomysły w każdym obszarze naszej działalności. Piszcie pomagajmy sobie nawzajem.

OLD TIMERS GARAGE ART startuje!

 … a teraz ja się to wszystko zaczeło